ROBOMANIA

🔊UWAGA WRACAMY! Warsztaty z legorobotyki 🤖i profesjonalne kursy programowania znowu w Gminnym Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim!

💻 ZAPISY 2024/2025-START!😀 Razem świętujemy 10 urodziny Robomanii!🎈 Wybierz odpowiedni dla siebie kurs i odbierz prezent 🎁: 50% RABATU NA START plus STARTOWA LEKCJA POKAZOWA gratis :

➡️„Konstruktor programista” (od 7 lat)🤖 – legorobotyka z nauką języków wizualnych dla początkujących – Główkujesz! Budujesz! Programujesz!
➡️„Zawodowy programista” (od 9 lat) 💻– kurs programowania dla zupełnie początkujących (od wizualnych MakeCodów do tekstowego Pythona!) – Poznaj Pythona – Przyszłość Zapewniona!;
➡️„Programista profesjonalista” (od 11-17 lat) 🐍💻– profesjonalny kurs programowania rozszerzony (Python rozszerzony, język C, C++, RaspberryPi, Arduino, Pygame, VR, AI, ChatGPT itd.) ROZWIJAMY ZDOLNOŚCI PRZYSZŁOŚCI! UCZYMY PROGRAMOWANIA PRZEZ PRAKTYCZNE DZIAŁANIA-TO DZIAŁA! Zapisy na kursy i gratisowe lekcje pokazowe Robomanii przez formularz na stronie www.robomania.pl pod linkiem ➡️ https://www.robomania.pl/?page_id=5547 🔊

Harmonogram lekcji pokazowych w GOK Chełm Śląski :
➡️warsztaty „Konstruktor programista” 🤖(od 7 lat) – 11 września godz.17.30-20.00 ,
➡️warsztaty „Zawodowy programista” 💻(od 9 lat) dla początkujących – 12 września godz. 18.00-20.00.

Zapraszamy wszystkich młodych fanów robotów🤖, cobotów🦾, sztucznej inteligencji AI🌐, gier🕹, aplikacji 📲, Pythona🐍, modeli językowych🗣, grafiki i druku 3D 🖨oraz 🆕najnowocześniejszych technologii do Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmie Śląskim! Niech moc programowania zawsze będzie z Wami!💻 Dodatkowe pytania infolinia: 730999823. RAZEM ZAPROGRAMUJEMY LEPSZY ŚWIAT!