Śląska Biesiada 2024

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Was w świat śląskich tradycji, smaków i muzyki! Biesiada Śląska to niezapomniany wieczór pełen śpiewu, pysznego jedzenia i wspólnego biesiadowania w duchu regionalnej gościnności. Całą imprezę poprowadzi znany i ceniony Zespół Kamraty, który zadba o doskonałą atmosferę, gwarantując niezapomnianą rozrywkę dla każdego.

Kiedy?
📅 26 października 2024
🕒 Godziny: 16:30 – 20:00
Czeka Was aż 3,5 godziny wspaniałej zabawy przy dźwiękach śląskiej muzyki, z mnóstwem atrakcji i niespodzianek.

Co Was czeka?
Nasz program biesiady został starannie przygotowany, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz doskonałej muzyki i animacji przygotowanych przez Zespół Kamraty, oferujemy:
🍰 Tradycyjny śląski kołocz – idealny na słodki początek wieczoru
Kawa i herbata – dla tych, którzy chcą się zrelaksować przy filiżance gorącego napoju
🥩 Pieczony prosiak z kapustą – główna atrakcja kulinarna wieczoru! Pyszne, soczyste mięso serwowane w tradycyjny sposób
🥖 Chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym – klasyka śląskich biesiad, którą każdy miłośnik dobrego jedzenia doceni

Biesiada to nie tylko jedzenie, ale przede wszystkim czas na wspólne świętowanie, rozmowy i dobrą zabawę. Śląska muzyka, przyśpiewki i konkursy wciągną Was w wir zabawy, który sprawi, że ten wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Ceny biletów:

• Przedsprzedaż (do 18.10.2024) – tylko 60 zł!
  • Od 19.10.2024 do 26.10.2024 – 70 zł

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować bilety wcześniej. Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmie Śląskim przy ul. Owocowej 10.

Gdzie?
📍 Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim
ul. Owocowa 10, 41-403 Chełm Śląski

Więcej informacji i rezerwacje:
🌐 Strona: www.gok.chelmsl.pl
📞 Telefon: (32) 708 00 35

Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do nas na tym niezwykłym wydarzeniu! Biesiada Śląska to doskonała okazja, aby wspólnie celebrować śląskie tradycje i dobrze się bawić w gronie rodziny i przyjaciół.