Biesiada Śląska

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim zaprasza na Biesiadę Śląską z zespołem HAPPY JĘDROWSKI SHOW. Mirek Jędrowski i jego zespół to niekwestionowani królowie każdej biesiady! Zapraszamy Państwa na 3-godzinny koncert pełen autentycznych emocji , rodzinnej atmosfery i pozytywnej energii. Zespół zapewni doskonałą muzykę , skecze , które rozbawią do łez, a także konkursy. Towarzyszyć będzie temu przegląd oryginalnych , kolorowych strojów, które doskonale wkomponują się w klimat imprezy. Zapraszamy do wspólnego biesiadowania przy śląskim kołoczu.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmie Śląskim , ul. Owocowa 10. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 32 7080035.

ZAPRASZAMY!!!!