Teatrzyk dla dzieci „Wieża do nieba”

Spektakl jest interpretacją historii o „Wieży Babel”. Przedstawia losy Króla, który będąc przekonanym o własnej nieomylności sądzi, że jest lepszy od innych. Królowi wydaje się, że nie ma istoty mądrzejszej i ładniejszej od niego, na dowód swojej wielkości rozkazuje wybudować wieże, która sięgnie aż do nieba.

Zmartwiony tym faktem sługa Jan wraz z dziećmi poszukuje pomocy u miejscowego lekarza.

Zabawne dialogi, ciekawe kreacje bohaterów i przemiana głównego bohatera sprawiają, iż od pierwszej do ostatniej sceny nie można oderwać uwagi od przedstawianej historii.

Dzieci wezmą udział w budowie wieży.

Co takiego musi się wydarzyć, żeby Król zrozumiał, że każdy człowiek jest tak samo ważny, nie ma lepszych ani gorszych? Czy straci oddanego przyjaciela? Przez co człowiek staje się wielkim? Na te i inne niezwykle ważne pytania dzieci poszukają odpowiedzi razem z aktorami Teatru Eden w piątek 22 października o godz. 17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Chełmie Śląskim.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!