Teatrzyk dla dzieci „Opowieść o dobrym człowieku”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pt. „Opowieść o dobrym człowieku” w wykonaniu aktorów Teatru dla Dzieci i Młodzieży EDEN z Wieliczki. Przedstawienie odbędzie się 25 maja 2022 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej naszego Ośrodka. Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w placówce.

„Opowieść o dobrym człowieku” to zabawna i poruszająca historia kupca, który znalazł się w potrzebie, a przechodzący obok ludzie okazali mu obojętność. Na szczęście znajduje się dobry człowiek, który wraz z dziećmi przychodzi mu z pomocą. Jest to wypełniony muzyką, interaktywny spektakl podczas którego dzieci uczą się grać na instrumentach oraz udzielają pomocy i pocieszenia głównemu bohaterowi. Razem z aktorami dzieci szukają odpowiedzi na pytanie kto to jest dobry człowiek i na czym polega bezinteresowność. Barwne kostiumy i rekwizyty oraz bogata scenografia przenoszą widzów do starożytnej Jerozolimy. Humorystyczne dialogi gwarantują pełne zaangażowanie widowni i wspaniała zabawę.